محصولات مرتبط

حشره کش بیولوژیک باسیلوس تورینژینسیس

حشره کش بیولوژیک باسیلوس تورینژینسیس

کد محصول:
FU435
پیشنهاد میکنم0
اضافه به مقایسه0
بعدا میخرم
چرا خرید از ظرافت ؟

دلایل اعتماد به فروشگاه اینترنتی ظرافت

فروشگاه اینترنتی ظرافت یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین فروشگاه های فروش بذر در کشور است که بذرهای خود را تنها از شرکت های معتبر آمریکایی و اروپایی وارد میکند ، علاوه بر این ، پرسنل و کادر کاملا آموزش دیده و مجربی دارد که بهترین بذرها را برای فروش گلچین کرده و در اختیار شما مشتریان عزیز با قیمتی مناسب قرار میدهند . ظرافت در تمام ساعات روز آماده پاشخگویی و مشاوره به شما مشتریان عزیز است و همیشه سعی دارد تا بهترین خدمات را برای مشتریان وفادار خود مهیا سازد . کلیه سفارشات در بسته بندی های مناسب و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال میشوند . پس با خیال راحت از ظرافت خرید کنید .

محصولات مرتبط
شرح

سم کاملا بیولوژیک و غیر شیمیایی

قابل استفاده در کشت های ارگانیک و سالم

بدون هیچ گونه تاثیر سوء بر روی محیط زیست و حشرات مفید

استفاده از سموم شیمیایی در کشورهای توسعه یافته و اروپایی در حال حذف شدن است. جهان به سمت تکنولوژی های نوین در حال پیشروی است و استفاده از سموم بیولوژیک از جدیدترین روش های به کار رفته در مدیریت تلفیقی آفات است.

مکانیسم عمل

باسیلوس تورینژینسیس یک حشره کش بیولوژیک است که برای کنترل لاروهای بالپولکدران به صورت انتخابی عمل می کند. لازم است که لارو از این محصول تغذیه کند. به این منظور بهتر است قبل از این که لاروهای جوان به برگ گیاهان کوچکترین صدمه را بزنند در معرض ، باسیلوس تورینژینسیس قرار گیرند.

مدیریت کاربرد

بهترین زمان مصرف باسیلوس تورینژینسیس، هنگام شورع خروج لاروهای آفت از تخم و مشاهده ظهور لاروهای سنین اولیه در مزرعه است. بهترین ساعت محلول پاشی بعد از ظهر و در شرایط هوای آرام و بدون باد می باشد. در صورت لزوم ، تکرار محلول پاشی به فاصله 7 - 10 روز توضیه می گردد. از استفاده از آبی که PH آن بالاتر لز 8 است خود داری کنید. جهت بهبود زمان تاثیر بهتر است در گیاهانی که میزان مرطوب شدن آنها پایین است از عامل مرطوب کننده و چسباننده استفاده کنید. این محصول قابلیت اختلاط با محصولات قلیایی مانند مخلوط بردو ، سولفید کلسیم و غیره را ندارد. محلول پاشی در خنک ترین ساعت های روز انجام شود.

ایمن زیست محیطی

از آلودگی آبهای آشامیدنی جاری، راکد و زیر زمینی ه آفت کش بیولوژیک و محلول آفت کش اکیدا خودداری نمائید و از شستشوی دستگاه های محلول پاشی نزدیک رودخانه و آب های جاری خودداری کنید.

راهنمای مصرف

باسیلوس تورینژینسیس را می توان با تجهیزات رایج و نیز میزان اب کافی جهت پوشش سطح گیاهان الوده به کار برد. برای این کار از تجهیزات از تجهیزات مجهز به پمپ حجمی با قدرت توزیع اب در حجم متوسط و بالا استفاده کنید. برای اطمینان از تاثیر مناسب باید محلول پاشی به صورتی انجام شود که تمام شاخ و برگ گیاهان مورد نظر آغشته به آفت کش شود.

دوره کارنس

دوره کارنس آن صفر می باشد.

شرایط نگهداری

محصول را در مکان سر پوشیده، خشک و خنک دور از تابش مستقیم نور خورشید درجه حرارت اتاق ( 21 تا 24 درجه سانتیگراد ) نگهداری کنید. در این صورت محصول تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت. در صورت باز شدن پلمپ بسته بندی و مصرف مقداری از فراورده ، درب ظرف بسته شود.

کمک های اولیه

در صورت بروز مشکل فورا به پزشک مراجعه و برچسب آفت کش را به پزشک نشان دهید. در صورت ترکیب با سایر فر آورده ها و بروز مسومیت پزشک را از نوع ترکیب مطلع سازید.

باسیلوس تورینژینسیس

BT با فروملاسیون پودر قابل حل در آب ( WP )، حشره کشی است میکروبی با خصوصیات ویژه دارای دامنه تاثیر وسیع تر به ترکیبات مشابه، حاوی سلول های زنده، اسپرو کریستال سمی به نام Bacilus thuringiensis subsp . kurstaki می باشد. پیرو نامه شماره 7161/730 مورخ 93/04/03 سازمان حفظ نباتات کشور، استفاده از حشره کش بیولوژیک BT که دارای مجوز مصرف از آن سازمان می باشد را در قالب برنامه های مدیریت تلفیقی کنترل آفات برای کنترل لاروهای سنین پایین آفات ذیل اعلام و توصیه نموده است.

گروه

نام فارسی آفت

نام لاتین

محل کاربرد

درختان جنگلی و فضای سبز

ابریشم بافت ناجور

Lymantria dispar

جنگل و فضای سبز

برگخوار گزنده بلوط

Porthesia melania

برگخوار سفید بلوط

Leucoma wiltshirei

شب پره سفید تارتن

Hyphontria cunea

درختان میوه

لیسه سیب

Yponomeuta malinellus

سیب

خوشه خوار انگور

Lobesia bortana

تاکستان

محصولات زراعی

کرم قوزه پنبه

Helicoverpa armigera

پنبه ، گوجه فرنگی ، نخود ، سویا ، توتون

پیله خوار نخود

Helicoverpa viriplaca

نخود

ساقه خوار اروپایی ذرت

Ostrinia nubilalis

ذرت

برگخوار ذرت

Spodoptera Sp

ذرت،سویا ، چغندر

پروانه سفید کلم

Pieris brassicae

کلم

بید کلم

Plutella xylostella

کلم

پروانه مینوز گوجه فرنگی

Tuta absoluta

گوجه فرنگی

جزئیات محصول
FU435

برگه داده

وزن
1 کیلوگرم
نظرات
بدون نظر

ارسال نظر

  • ارزش خرید:
  • قیمت مناسب:
  • کیفیت محصول:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

حساب کاربری

اشتراک گذاری

free web page hit counter

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم