محصولات مرتبط

قارچ کش اکسی کلرور مس پودر و تابل 35%

قارچ کش سیستماتیک با خاصیت تماسی مخصوص مبارزه با انواع بیماریهای قارچی از قبیل سفیدک حقیقی و دروغی درختان میوه و گیاهان زینتی و ...

کد محصول:
FU233
پیشنهاد میکنم0
اضافه به مقایسه0
بعدا میخرم
چرا خرید از ظرافت ؟

دلایل اعتماد به فروشگاه اینترنتی ظرافت

فروشگاه اینترنتی ظرافت یکی از شناخته شده ترین و بزرگترین فروشگاه های فروش بذر در کشور است که بذرهای خود را تنها از شرکت های معتبر آمریکایی و اروپایی وارد میکند ، علاوه بر این ، پرسنل و کادر کاملا آموزش دیده و مجربی دارد که بهترین بذرها را برای فروش گلچین کرده و در اختیار شما مشتریان عزیز با قیمتی مناسب قرار میدهند . ظرافت در تمام ساعات روز آماده پاشخگویی و مشاوره به شما مشتریان عزیز است و همیشه سعی دارد تا بهترین خدمات را برای مشتریان وفادار خود مهیا سازد . کلیه سفارشات در بسته بندی های مناسب و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال میشوند . پس با خیال راحت از ظرافت خرید کنید .

محصولات مرتبط
شرح

اکسی کلرور مس 35% WP باکتری کش و قارچکش تماسی با اثر محافظتی از گروه ترکیبات مسی بوده که بصورت پودر و تابل قابل حل در آب جهت کنترل طیف وسیعی از پاتوژن ها استفاده می شود. اکسی کلرور مس در اسیدهای قوی معدنی با تولید نمک حل می شود. به دلیل میل ترکیبی بالایی که با گروه کربوکسیل و آمین دارد با پروتئین ها واکنش داده و سبب اختلال عمـومی در متابولیـسم سلولی و رسوب پروتئین ها می شود همچنین بعنوان یک عامل بازدارنده آنزیم عمل می کند، اثر عمده آن ممانعت از جوانه زنی اسپورهای قارچی است.
نام تجاری ثبت شده سازمان حفظ نباتات برای این محصول کوپراویت می باشد.

موارد مصرف اکسی کلرور مس در ایران و سایر کشورها

سیاهک آشکار، سیاهک پنهان گندم، سیاهک سخت جو، لکه قهوه ای نواری جو، پوسیدگی ریشه و طوقه در گندم، جو، یولاف،چاودار، ترتیکاله،پوسیدگی ریشه و طوقه ی برنج، سیاهک دروغی و لکه قهوه ای برنج، مرگ گیاهچه چغندر قند و پنبه، سیاهک خوشه ذرت، سیاهک شاخی ذرت خوشه ای، سیاهک پنهان ذرت خوشه ای، پوسیدگی طوقه و بلال در ذرت و لکه قهو ه ای برگ ذرت و ذرت خوشه ای ، سیاهک پوشیده یولاف، سپتوریوز غلات، لکه قهوه ای نواری و لکه توری جو

دستور العمل مصرف

احتیاطات :
از خوردن سم، تماس سم با پوست ، چشم و لباس، استنشاق ذرات سم، خوردن، آشامیدن، در هنگام سمپاشی خودداری کنید. در هنگام سمپاشی از لباس کار، کلاه، عینک، ماسک، چکمه و دستکش پلاستیکی و غیر قابل نفوذ استفاده کنید. بعد از خاتمه سمپاشی لباسها و بدن را شستشو دهید. از کشیدن سیگار در هنگام سمپاشی اکیداً خودداری شود. از مصرف مجدد ظروف سموم جدا خودداری شود. ظروف و بسته های خالی باید در یک محل دور از منابع آبی نگهداری شود و مطابق با ضوابط ملی نسبت به دفع زیست محیطی ظروف و بسته های خالی اقدام گردد. حمل و نقل این قارچ کش بایستی طبق مقررات بین المللی مواد خطرناک صورت پذیرد.

سمیت برای محیط زیست

برای ماهیان و سایر موجودات آبزی زیان آور است. از آلودگی آبهای آشامیدنی جاری، راکد و زیر زمینی به سم و محلول سم اکیداً خودداری نمائید. از شستشوی دستگاههای سمپاشی نزدیک رودخانه وآبهای جاری خودداری کنید.

علایم مسمومیت، کمکهای اولیه و پادزهر

سم به ندرت باعث مسمومیت می شود از علائم آن تحریک دستگاه گوارش و بینایی است. در صورت علائم مسمومیت به پزشک مراجعه گردد.تا زمانی که سم کاملاٌ مورد مصرف قرار نگرفته برچسب آن نگه داشته شود و در صورت مسمومیت و مراجعه به پزشک، برچسب سم را به پزشک نشان دهید. درصورت ریختن سم روی بدن و صـورت، فوراً با آب و صابون محل آلوده را چند بار شستشو نمائید. درصورت تماس با چشم، چشمها را چند دقیقه با آب تمیز و فراوان شستشو دهید. اگر سم خورده شده باشد، خوراندن چند بار ذغال طبی با آب فراوان توصیه می شود. پادزهرها D- پنیسیلامین، دیمرکاپرول،EDTA، Unithiol و دیمر کاپتوپرورپان سولفونات می باشد.

شرایط نگهداری

سم را دور از دسترس اطفال و حیوانات در بسته بندی اصلی ، در انبارهای دربسته، به دور از آفتاب، رطوبت و مواد غذایی انسان و دام نگهداری کنید. درجه حرارت نگهداری بین صفر تا 35 درجه سانتی گراد میباشد.

توجه : در صورت باز شدن درب سم زمان و دوام سم کاهش می یابد. از نگهداری سم بصورت محلول آبی خودداری نمائید.

جزئیات محصول
FU233
نظرات
بدون نظر

ارسال نظر

  • ارزش خرید:
  • قیمت مناسب:
  • کیفیت محصول:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.

فهرست

حساب کاربری

اشتراک گذاری

free web page hit counter

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم